Praktikantai, kuriais Jums siūlome papildyti savo komandą, gali būti

  • profesinių mokyklų moksleiviai ar absolventai
  • aukštųjų mokyklų studentai (įvairių mokymosi lygių) ir absolventai

Visi šie asmenys yra Erasmus+ programos dalyviai. Jie turi trišales sutartis (net ir absolventai vis dar išvyksta į kitas šalis, siunčiami savo Alma Mater).

 

Profesinių mokyklų moksleiviai ir absolventai

Trukmė: programa numato nuo 2 savaičių iki 12 mėnesių trukmės praktikas. Šiuo metu didžioji dalis mūsų praktikantų atvyksta 1-2 mėn. laikotarpiui.

Amžius: dauguma praktikantų – 18-20 m. jaunuoliai. Atskirais atvejais turime ir vyresnių, jau nemažą darbo patirtį sukaupusių ir nebe pirmą išsilavinimą įgyjančių specialistų.

Žinios ir įgūdžiai: paprastai profesinės mokyklos siunčia paskutiniųjų kursų moksleivius, kurie jau turi pakankamai teorinių žinių, reikalingų atlikti praktikas įmonėse. Didžioji dalis jų jau būna praleidę daug laiko mokyklos dirbtuvėse / praktinio mokymo klasėse, turi darbo arba bent gamybinės praktikos patirties. Kartais, priklausomai nuo projekto pobūdžio, turime išties patyrusių specialistų, galinčių dirbti savarankiškai ir atlikti sudėtingas užduotis.

 

Aukštųjų mokyklų studentai ir absolventai

Trukmė: programa numato nuo 2 iki 12 mėnesių trukmės praktikas. Didžioji dalis aukštųjų mokyklų studentų vyksta atlikti praktikas įmonėse 2-3 mėn. laikotarpiui.

Amžius: priklausomai nuo studijų ciklo, tai gali būti 20-30 metų jaunuoliai.

Žinios ir įgūdžiai: aukštųjų mokyklų studentai labai dažnai vyksta į kitas šalis studijuoti. Erasmus+ suteikia galimybę jiems atlikti ir mokomąją praktiką. Ją paprastai renkasi motyvuotesni, labiau į karjerą orientuoti ir vienokios ar kitokios darbo patirties jau turintys studentai (tiek bakalauro, tiek magistro studijų pakopos).

 

Šalys su kuriomis dirbame

Erasmus+ programa sudaro sąlygas praktikas atlikti jaunuoliams iš visų 28 Europos Sąjungos šalių, o taip pat Islandijos, Norvegijos, Lichtenšteino, Turkijos bei Buvusios Jugoslavijos Respublikos Makedonijos.

Visgi, praktikos šalis mokymo įstaigos ir patys dalyviai renkasi priklausomai nuo daugybės veiksnių, tarp kurių ir šalies ekonominis išsivystymas, ir jos patrauklumas atitinkamame sektoriuje, ir praktikos vietų kokybė, tolerancija užsieniečiams ir pan.

Ne paslaptis, kad neretai šalies pasirinkimą, kuriai panaudojama Erasmus+ projekto dotacija, nulemia ir tokie veiksniai, kaip šalies turistinis patrauklumas, klimatas, bendras šalies įvaizdis ir pan.

Šiai dienai tarp mūsų klientų daugiausia – Lenkijos, Latvijos, Slovėnijos, Airijos bei Vokietijos mokymo įstaigų.

Aktyviai dirbame, siekdami pritraukti vis naujų mokymo įstaigų iš naujų šalių ir regionų, kad galėtume Lietuvos įmonėms pasiūlyti kuo didesnę įvairovę praktikantų: įvairių profesijų, mokymosi lygių, įgytos patirties prasme.

 

Kviečiame įmones ir organizacijas išsakyti savo poreikius ir reikalavimus praktikantams, kad galėtume parinkti Jums tinkamiausius kandidatus.

 

Susisiekite su mumis